Page 3 of 3«123
Forum » Tehnička podrska » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
brunni Offline
9 postova
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 30/Mar/2017, 11:57 | Post # 31
Stranica je super neznam kako se financira opcije sms poruka nema a trebala bi biti barem to.

Dalje ja sam slucajno trazio Vikinge i nabaso ovdje tako da dosta ljudi vjerovatno za ovo jos i nezna ,dakle  fali sto vise reklama evo ja am malo ucinio za to.
  http:/away.php?movie=Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta - Page 3 - Forum rel="nofollow"forum-post-bottom">
Profil Cover
stapi Offline
1 post
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 11/May/2017, 19:32 | Post # 32
Sajt kako za koga,za mene je ok ,malo mi fale dugmici za narednu i prehodnu epizodu,i ako bi mogao da se doda nekakav brojac ili dugme da znamo gde smo stali,na kojoj epizodi,inace ovako stalno tragam za poslednjom odgledanom epizodom ... samo jedan checkbox :)
markodejic Offline
11 postova
Vip
Datum: Petak, 19/May/2017, 13:12 | Post # 33
Licno mi se mnogo svideo ovaj dizajn sajta... Bas je po mom ukusu i pregledan je sasvim dovoljno.. Malo bih kritikovao korisnicki interfejs ali to je nebitno ako ostalo radi bez problema... Takodje reklame i popup su u granicama normale sto je veoma dobro jer ne tera ljude sa sajta kao pojedinci. Razumem ja pare i sve ali sto je mnogo mnogo :)

Profil Cover
Mister_Tuko Offline
2 posta
Vip
Datum: Cetvrtak, 14/Sep/2017, 23:57 | Post # 34
Izvinjavam se strelcu sto sam ga malo pecnuo, celi dan sam bio nervozan. :)

Od kako sam vip, vise mi ne iskacu reklame, a ne moram ni kodove da kucam. Odlicni ste. Samo cu ovde gledati filmove.  papa
trmrt Offline
18 postova
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 21/Sep/2017, 22:20 | Post # 35
Moglo bi se malo  sredi  ovaj kod sto moras za svaki komentar  ili u chtu   da kucas  da bi mogao posaljes tekst.  Makar da registrovani ne moraju to stalno da potvrdjuju.

NM

Poruku je menjao-la trmrt - Cetvrtak, 21/Sep/2017, 22:23
Forum » Tehnička podrska » Info centar » Predlozi i pohvale na novi dizajn sajta
Page 3 of 3«123
Search:

-->