Page 1 of 11
Forum » Tehnička podrska » Vaši problemi vezani za bioskop » Ne vidi mi se donji deo prevoda
Ne vidi mi se donji deo prevoda
Datum: Subota, 25/Jul/2015, 20:34 | Post # 1
Svi filmovi imaju prevod, u desnom uglu playera mora da vam piše CC is On. -Ako vam se desi da nemate drugi red prevoda prilikom gledanja preko celog ekrana podesite vašu rezoluciju monitora minimalno 1024 x 768 a ako tad i dalje nemate donji deo prevoda podesite na 1280x1024 ( Desnim kliknom miša na desktopu, pa Proporties/Settings, tu smanjite) i OK.) -Ako video neće da vam se pusti i piše Video Not Found, Delate, Error, ili stane na nekom delu filma uradite Refresh ili prijavite.
paki80 Offline
1 post
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Korisnik
Datum: Subota, 05/Aug/2017, 11:31 | Post # 2
Ljudi MOLIM za pomoc nece da mi prikaze prevod ni jednog filma ili serije!!! U donjem uglu imam CC i kad kliknem ima prevod na Srpski ali mi ne izbacuje titl na ekranu. Sta da radim???
Admin Offline
59 postova
Reputacija: 2
Pokloni: 0
Administrator
Datum: Nedelja, 06/Aug/2017, 14:08 | Post # 3
paki80, da ostavis link do primera gde ti se desava to. I probaj da ocistis kes ccleanerom.
Ova tema je zaključana, nastavite na ovom linku http:/away.php?movie=Ne vidi mi se donji deo prevoda - Forum rel="nofollow"usm" src="/smajli/smile.gif" border="0" align="absmiddle" alt="smile" />

For emergency purposes only.
Forum » Tehnička podrska » Vaši problemi vezani za bioskop » Ne vidi mi se donji deo prevoda
Page 1 of 11
Search:

-->