Page 1 of 11
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav & Sex » Vase iskustvo, tvoja prica. (Dobro/lose iskustvo u krevetu)
Vase iskustvo, tvoja prica.
trmrt Offline
18 postova
Reputacija: 0
Pokloni: 0
Korisnik
Datum: Cetvrtak, 21/Sep/2017, 20:53 | Post # 1
Pa tekst teme nije tolko bitan, sam naslov i opis teme govori sve.  Muskarci i Zene da vidim  tu iskrenost i vasu pricu  o momcima/devojkama .  Da mi kazete sta je vasa suprotna strana uradila tokom  ili  samo upoznavanje osobe.  Da li ste se na javnom mestu oprobali/le, na jednu noc, grupnjak itd....

NM
strelac Offline
5849 postova
Reputacija: 25
Pokloni: 56
Forum Moderator
Datum: Cetvrtak, 21/Sep/2017, 21:50 | Post # 2
trmrt, zar ne postoje posebni seksi sajtovi za grupnjake, kre.... na javnom mestu, i slično?
Mislim da to nije za ovaj sajt. Pronadji sajt koji se posebno bavi ovom temom pa se ,grupiši,, i raspituj 
tamo kako ko voli......
Profil Cover
delikates Offline
9174 posta
Reputacija: 23
Pokloni: 58
Forum Moderator
Datum: Petak, 22/Sep/2017, 12:48 | Post # 3
trmrt, i ja se slažem sa strelac...
Ova tvoja priča nije za ovaj sajt... Grupnjaci, jedna noć... Šta je sledeće, po tvom mišljenju...?
Batali se tih stvari...

Četiri sporazuma sa sobom: Besprekorno koristi svoju reč. Ništa nemoj shvatati lično. Nemoj stvarati pretpostavke. Uvek učini sve što možeš.
Profil Cover
trmrt Offline
18 postova
Korisnik
Datum: Petak, 22/Sep/2017, 19:19 | Post # 4
Onda je moj predlog da se i obrise poglavlje Ljubav i Sex...   Jer ovde se o svemu prica  i iskustvima a nevezano za grupnjak samo....

Mislim nije nista lose forum  da se prica  i dele iskustva, oblast je takva i sam forum je za razgovor i zabavu.

NM

Poruku je menjao-la trmrt - Petak, 22/Sep/2017, 19:21
scharpina0 Offline
9 postova
Pokloni: 1
Korisnik
Datum: Subota, 23/Sep/2017, 00:31 | Post # 5
tmrt,ja se ulovila foruma nocas-tebi,oprosti mi molim te,nedostaje mala daskica?!
kako ti je uopce palo na pamet?
ne drzim da sam neka velika puritanka,dapace,kada je razgovor u pitanju sto manje tabua,vise znanja.no,zgodno je znati da gdje jedes ne...(nisam jedina cula za ovu izreku da se ne upucam)
trmrt Offline
18 postova
Korisnik
Datum: Subota, 23/Sep/2017, 00:40 | Post # 6
Sto da ne, sve opcije dajes iz te oblasti.  Razlicitost je u ljudima i sasvim normalno pricati o iskustvima, dogadjajima itd.    

E sad ako ste vecina stidljiva i ne zeli te pricate to je do vas samih,  mozda lose tumaci te ali skroz je ovo normalno.

NM
delikates Offline
9174 posta
Reputacija: 23
Pokloni: 58
Forum Moderator
Datum: Ponedeljak, 02/Oct/2017, 13:11 | Post # 7
trmrt, Ako sam te dobro razumela, propagiraš to da, ako nema otkrivanja perverzija, treba ukinuti temu "ljubav i sex". Oprosti, ali, jedna stvar je diskutovati i biti tolerantan prema nečijem izboru (bio on politički, religijski ili seksualni), a sasvim je druga priča detaljno "iznošenje utrobe", to je ipak za neke sajtove "za odrasle", ali ovde su uglavnom ljudi koje to ne zanima, a ima i dosta dece koju već sa svih strana bombarduju raznim prljavštinama...
Ostaj mi zdravo  biggrin

Četiri sporazuma sa sobom: Besprekorno koristi svoju reč. Ništa nemoj shvatati lično. Nemoj stvarati pretpostavke. Uvek učini sve što možeš.
Profil Cover
Forum » Međuljudski odnosi » Ljubav & Sex » Vase iskustvo, tvoja prica. (Dobro/lose iskustvo u krevetu)
Page 1 of 11
Search:

-->